Uszczelki Detroit Diesel 50 Series
Zestaw uszczelek Detroit Diesel 50 Series silnika, który znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych, górniczych i agregatach prądotwórczych.
Oprócz pełnych zestawów uszczelek do silnika Detroit Diesel 50 Series oferujemy również takie uszczelki jak: uszczelniacz wału korbowego, uszczelka klawiatury (uszczelka pokrywy zaworowej), uszczelka kolektora, uszczelniacze zaworowe.
Sprawdź ofertę naszej firmy na zestaw uszczelek Detroit Diesel 50 Series posiadamy również inne części, takie jak: panewki wału korbowego, pierścienie tłokowe, pompa paliwa, filtry silnika, świece zapłonowe iskrowe, głowica silnika, uszczelniacze wału itp.
Czy wiesz że…
Dylatacjaczasu to zjawisko polegające na wydłużeniu odstępów czasu mierzonych przez zegar będący w ruchu. Weźmy pod uwagę zegar, który znajduje się w spoczynku w układzie S.Wynik pomiaru dostępuczasu w układzie, w którym zegar spoczywa, oznaczamy zawsze symbolem ri nazywamy odstępem czasu własnego.Załóżmy, że zegar umieszczony jest w początku układu S, a więc ma x =0. Z transformacji Lorentza przy stałej wartości xmamy, że odstęp czasu tzmierzony przez zegar w układzie S,poruszającym się z prędkością Vxwzględem układu S(gdzie znajduje się zegar wzorcowy). Odstęp czasu mierzony w układzie poruszającym się S'jest dłuższyniż odstęp czasu mierzony w układzie S. Obserwator w układzie S'(poruszającym się względem Sruchem jednostajnym prostoliniowym w kierunku osi x)może mierzyć czas przebiegu impulsu, gdy w układzie Swykonywane jest wspomniane doświadczenie. Obserwator w układzie S' uczyni tb za pomocą zestawu zsynchronizowanych zegarów, które są w tym układzie w spoczynku. Dwa zegary nastawiamy zgodnie (synchronizujemy) wysyłając impuls świetlny ze źródła umieszczonego dokładnie w połowie odległości między nimi; zegary rozpoczynają pomiar czasu od zera, w chwili gdy padnie na nie błysk światła. Ten sposób synchronizacji można zastosować do innych zegarów. Możemy także nastawić zgodnie (zsynchronizować) dowolną liczbę zegarów w jednym układzie odniesienia w inny sposób, a mianowicie nastawić je, gdy znajdują się blisko siebie, a następnie powoli je rozdzielić i umieścić w żądanych pozycjach