Komatsu SAA6D102E uszczelniacz wału
Uszczelniacze wału korbowego do silnika Komatsu SAA6D102E, który pracuje w koparkach, ładowarkach Komatsu oraz maszynach budowlanych.
- Komatsu SAA6D102E-1
- Komatsu SAA6D102E-2
- Komatsu SAA6D102E-2-d
Wszystkie wersje simeringów dostępne u nas. Uszczelniacze wału korbowego do silnika Komatsu SAA6D102E (od strony koła zamachowego) oraz simering przód (od strony koła pasowego).
Oprócz uszczelniaczy wału korbowego do silnika Komatsu SAA6D102E posiadamy również inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tuleje, tłoki.
W razie pytań skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na Wasze pytania.
Czy wiesz, że…
W zautomatyzowanych obiektach przemysłowych liczba sygnałów wyjściowych (sygnałów regulowanych) jest najczęściej równa liczbie sygnałów wejściowych (regulujących). W takim przypadku automatyzację można rozwiązać przez zastosowanie regulatorów jednowejściowych i jednowyjściowych. Istotną cechą regulacji wielu zmiennych jest to, że tylko w pewnych specjalnych przypadkach każdy z obwodów regulacji poszczególnych zmiennych można rozpatrywać niezależnie, pomijając wpływy innych obwodów (regulacja autonomiczna). Regulacja obiektu o wielu zmiennych za pomocą niezależnych regulatorów jednowejściowych jednak konieczność uwzględnienia wzajemnego oddziaływania między obwodami. Stanowi to właśnie o specyfice układów regulacji wielu zmiennych i decyduje o wprowadzeniu do ich analizy nieco szerszego aparatu matematycznego (rachunek macierzowy) i nieco ogólniejszych pojęć (macierzowa funkcja przejścia) niż te, które są stosowane w analizie układów o jednej zmiennej regulowanej. Najbardziej ogólnym podziałem układów regulacji automatycznej ze względu na rodzaj występujących w nich elementów jest podział na układy liniowe i nieliniowe. Układami liniowymi są takie układy, których wszystkie elementy spełniają zasadę superpozycji, tzn. są liniowe. Jeżeli chociaż jeden z elementów układu jest elementem nieliniowym, to cały układ nie spełnia zasady superpozycji, a więc jest układem nieliniowym. W układach regulacji nieliniowej wyróżniamy układy regulacji dwu- i trójpołożeniowej, jako najczęściej spotykane w praktyce.