Komatsu SAA6D102E wał korbowy
Wał korbowy do silnika Komatsu SAA6D102E, który wykorzystuje się w koparkach, ładowarkach Komatsu oraz maszynach budowlanych.
- Komatsu SAA6D102E-1
- Komatsu SAA6D102E-2
- Komatsu SAA6D102E-2-d
Oprócz wałów korbowych do silnika Komatsu SAA6D102E sprzedajemy także inne części np.: pompy wody, termostaty, głowice, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.
Czy wiesz, że…
Istotną cechą regulacji impulsowej jest obecność impulsatora w głównym obwodzie przenoszenia sygnałów. Zadaniem impulsatora jest przekształcenie ciągłego przebiegu na ciąg impulsów. Układy regulacji impulsowej znajdują częste zastosowanie w automatyce przemysłowej i w tych wszystkich zagadnieniach, w których zachodzi konieczność przesyłania sygnałów na duże odległości. W układach analogowych wynik pomiaru jest przedstawiony w postaci wielkości fizykalnej, związanej z wielkością regulowaną określoną zależnością funkcyjną, np. wysokość słupa rtęci proporcjonalna do ciśnienia lub napięcia potencjometru proporcjonalne do kąta skręcenia jego osi. W układach cyfrowych zakres zmian wielkości regulowanej dzieli się na odpowiednio dużą ilość części i każdej przyporządkowuje kolejno odpowiednią liczbę, np. od 1 do 100. Sygnałem regulowanym są wtedy liczby, które porównuje się z liczbami reprezentującymi sygnał sterujący. Węzeł sumacyjny ma więc w takim przypadku charakter, bardzo zresztą prostego, elementu maszyny matematycznej, dokonującego porównania dwóch liczb i przekazującego wynik pomiaru regulatorowi. Zadania, które mają być zrealizowane w systemie automatyki kompleksowej, są o wiele bardziej złożone niż te w układach automatycznej regulacji. Do zadań jednostki centralnej systemu, najczęściej maszyny cyfrowej, sterującej danym procesem kompleksowym należy: optymalizacja normalnego biegu procesu, rozruch i zatrzymywanie procesu na rozkaz wprowadzony z zewnątrz, kontrola uwarunkowań logicznych pomiędzy poszczególnymi parametrami procesu, ujawnianie przekroczeń i uruchamianie wtedy programów awaryjnych, prowadzenie ogólnego bilansowania i obliczania wskaźników charakterystycznych procesu. Dla wykonania tych zadań, konieczne jest zaopatrzenie jednostki centralnej w odpowiednie programy, a oprócz tego zaopatrzenie jej w urządzenia zewnętrzne (peryferyjne) kontaktowania się z procesem i obsługą.